epolmark.pl

Strona o aranżacjach, ogrodach i wnętrzach.

Lifestyle

Kurs języka angielskiego Wrocław – zacznij naukę języka obcego już dziś!

Kurs języka angielskiego Wrocław – zacznij naukę języka obcego już dziś!

Nauka języka angielskiego przynosi wiele korzyści. Nie tylko ćwiczy pamięć i poprawia zdolność koncentracji, ale także zwiększa poziom kulturowego obycia. Jest to również dobry sposób na spojrzenie na świat z punktu widzenia innej kultury. Co sprawia, że kurs języka angielskiego Wrocław jest tak skuteczny? Jakie zalety ma nauka z native speakerem?

 1. Kursy języka angielskiego
 2. Kurs języka angielskiego Wrocław – dlaczego warto?
 3. Kursy językowe z native speakerami

Jeśli marzyłeś o płynnym posługiwaniu się językiem, native speakerzy są jednym z najlepszych rozwiązań.

Kursy języka angielskiego

Znajomość języka angielskiego to obecnie jedna z ważniejszych umiejętności. Język obcy przydaje się w pracy, na studiach i w trakcie zagranicznych wycieczek, podczas których można nawiązać wiele nowych znajomości. Szeroka oferta kursów i szkół językowych sprawia, że każdy może wybrać ofertę dopasowaną do swojego codziennego harmonogramu. Kurs języka angielskiego Wrocław to m.in. wachlarz zajęć przez cały tydzień (łącznie z sobotami) i elastyczne godziny kursów 1 lub 2 razy w tygodniu. Kurs rano, po południu lub wieczorem – prowadzący kurs są w stanie dopasować się do Twoich wymagań!

Kurs języka angielskiego Wrocław – dlaczego warto?

Szkoła językowa bazuje na autorskim programie, który został opracowany w taki sposób, by można było w krótkim czasie skutecznie zwiększyć zasób swojego słownictwa, poznać konstrukcje gramatyczne i nauczyć się swobodnie mówić. Szkoła wykorzystuje metody i techniki nauczania, które rozwijają wszystkie cztery podstawowe zdolności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Poza tym warto się zapisać na kurs, ponieważ:

 • zajęcia są prowadzone metodą bezpośrednią i naturalną;
 • jest duża ilość gier i zabaw językowych, które w kreatywny sposób pomagają rozwinąć umiejętności językowe;
 • nie korzysta się z podręczników, stawiając przede wszystkim na ciekawe nauczanie zamiast tradycyjnego, nieco archaicznego podejścia;
 • wszystkie materiały są opracowane według autorskiej metody przez założycielkę szkoły;
 • w trakcie zajęć uczestnicy mają kontakt z native speakerem oraz profesjonalnym lektorem;
 • spotkania odbywają się w czasie rzeczywistym, nie ma wcześniej nagranych nagrań;
 • za zapisanie się na kurs dostaje się audiobook oraz dostęp do platformy językowej;
 • małe, kameralne grupy składające się od 4 do 6 osób, pozwalają lepiej się skupić na nauce i poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu z uczestników;
 • za uczestnictwo dostaje się certyfikat.

Szkoła jest położona w centrum miasta. Stawia się w niej na konwersacje oraz w głównej mierze na zajęciach z native speakerami, tak by uczeń od początku do końca zajęć był otoczony językiem angielskim. Kładzie się tam duży nacisk na zdolność komunikowania się, poprawną gramatykę oraz wymowę. Metody stosowane przez szkołę są pomocne w przezwyciężaniu bariery językowej, ponieważ wiele rzeczy jest w niej dostosowanych do realnych sytuacji oraz zdarzeń w taki sposób, by w przyszłości uczestnik kursu nie miał problemów z dogadaniem się z obcokrajowcami. Warto też wspomnieć, że szkoła stanowi równocześnie tymczasowy dom dla zwierząt ze schroniska, dlatego nauka angielskiego tam odbywa się w towarzystwie szkolnych zwierząt. Dzięki temu zarówno dzieci, jak i dorośli są mniej zestresowani samym procesem nauki.

Kursy językowe z native speakerami

Native speaker jest osobą, która wychowała się w kraju, w którym językiem urzędowym jest angielski, np. w USA albo Wielkiej Brytanii. Konwersacje z taką osobą obfitują w skuteczne przekazywane sformułowań w języku obcym, ponieważ pozwalają na to spontaniczne reakcje ze strony native speakera i jego doskonałej wiedzy lingwistycznej. Nauka języka obcego z native speakerem pozwala nie tylko nabrać większej pewności siebie podczas komunikacji z obcokrajowcami, ale także poznać słownictwo i kulturę danego kraju. Pamiętaj, że im więcej rozmawiasz z rodzimym użytkownikiem języka, tym szybciej i więcej się uczysz.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij