epolmark.pl

Strona o aranżacjach, ogrodach i wnętrzach.

Zakupy

Taśmy z nadrukiem jako wizytówka nowoczesnej firmy

Taśmy z nadrukiem jako wizytówka nowoczesnej firmy

Nie ulega wątpliwości, że współczesny rynek oferuje wiele różnych rodzajów taśm o różnej długości i szerokości. Jednym z nich są taśmy pakowe wykorzystywane do zabezpieczenia i znakowania pudełek, paczek oraz przesyłek. Warto zaznaczyć, że klient może zamówić taśmy z własnym logo firmy, grafiką lub cytatem. W tego rodzaju produkty najlepiej kupować u sprawdzonego dostawy. Z całą pewnością, wybierając taśmy firmy Protape można mieć pewność co do najwyższej jakości. Nasza firma oferuje taśmy z nadrukiem i typu kraft, które poradzą sobie w pakowaniu i zabezpieczaniu kartonów o przeróżnej masie oraz wielkości. Wszystkie nasze taśmy charakteryzują się wysoką wytrzymałością i siłą klejenia.

Nowoczesne taśmy z nadrukiem

Oczywiście sukces danej firmy nie zależy tylko od oferowanych produktów, ale także od jej wizerunku i podejmowanych przez nią działań marketingowych. Najbardziej skutecznym narzędziem, który ma za zadanie promować przedsiębiorstwo, jest stosowanie taśm z nadrukiem w postaci logo firmy. Zatem taśmy z nadrukiem to świetna metoda wypromowania Twojej firmy. Ponadto poprawi ona jej rozpoznawalność i utrwali wizerunek w oczach klienta. Co więcej, firmy dbające o swój wizerunek postrzegana jest przez klienta za bardziej profesjonalną oraz rzetelną. Co więcej, taśmy z nadrukiem w postaci logo wyróżnią Twoją firmę na tle pozostałej konkurencji.

Taśma papierowa typu kraft  

W ofercie naszego sklepu internetowego mamy taśmy papierowe typu kraft w dwóch kolorach: biały i brązowy. Taśmy te posiadają warstwę klejącą, która bazuje na kauczuku syntetycznym. Warstwa ta jest bardzo wytrzymała i solidna. Tego rodzaju taśmy doskonale sprawdzą się do pakowania różnego rodzaju przesyłek. Należy podkreślić, że taśmy kraft wykonane są z naturalnych z naturalnych i przyjaznych surowców dla środowiska. Taśmy z nadrukiem kraft będą przyciągać coraz więcej nowych klientów, którym zależy na naszym środowisku naturalnym. Większość z nas coraz rzadziej używa foliowe taśmy, które rozkładają się bardzo długo. 

Taśmy papierowe pakowne – ekologia zawsze na pierwszym miejscu

Pakowe taśmy papierowe to taśmy produkowane z materiałów, które można poddawać recyklingowi i nie szkodzą przyrodzie. Do ich wytwarzania zwykle wykorzystuje się papier typku kraft emulsję na bazie kauczuku syntetycznego, w przypadku taśm pokrytych klejem hot-melt lub naturalnego, w przypadku taśm pokrytych klejem solvent. Taśmy papierowe wyróżniają się możliwością recyklingu. Oprócz tego warstwa klejąca taśmy nie zawiera niebezpiecznych rozpuszczalników. Oczywiście wszystkie nasze taśmy produkowane są z ekologicznych materiałów o jak najwyższej jakości. Jeżeli wybierzesz i umieścisz w koszyku taśmy z nadrukiem, to przyczynisz się do  zatroszczenia się o naturalne środowisko, które potrzebuje pomocy. Tak więc taśma papierowa z nadrukiem w naszym sklepie internetowym to rozwiązanie ekologiczne i estetyczne umożliwiające kreować wizerunek firmy przyjaznej środowisku, co ma szczególne znaczenie dla coraz większej liczby konsumentów.

Udostępnij