Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Taśmy z nadrukiem jako wizytówka nowoczesnej firmy

Zakupy Data publikacji - 28 października 2022 Autor - Redakcja epolmark.pl
Taśmy z nadrukiem

Nie ulega wątpliwości, że współczesny rynek oferuje wiele różnych rodzajów taśm o różnej długości i szerokości. Jednym z nich są taśmy pakowe wykorzystywane do zabezpieczenia i znakowania pudełek, paczek oraz przesyłek. Warto zaznaczyć, że klient może zamówić taśmy z własnym logo firmy, grafiką lub cytatem. W tego rodzaju produkty najlepiej kupować u sprawdzonego dostawy. Z całą pewnością, wybierając taśmy firmy Protape można mieć pewność co do najwyższej jakości. Nasza firma oferuje taśmy z nadrukiem i typu kraft, które poradzą sobie w pakowaniu i zabezpieczaniu kartonów o przeróżnej masie oraz wielkości. Wszystkie nasze taśmy charakteryzują się wysoką wytrzymałością i siłą klejenia.

Nowoczesne taśmy z nadrukiem

Oczywiście sukces danej firmy nie zależy tylko od oferowanych produktów, ale także od jej wizerunku i podejmowanych przez nią działań marketingowych. Najbardziej skutecznym narzędziem, który ma za zadanie promować przedsiębiorstwo, jest stosowanie taśm z nadrukiem w postaci logo firmy. Zatem taśmy z nadrukiem to świetna metoda wypromowania Twojej firmy. Ponadto poprawi ona jej rozpoznawalność i utrwali wizerunek w oczach klienta. Co więcej, firmy dbające o swój wizerunek postrzegana jest przez klienta za bardziej profesjonalną oraz rzetelną. Co więcej, taśmy z nadrukiem w postaci logo wyróżnią Twoją firmę na tle pozostałej konkurencji.

Taśma papierowa typu kraft  

W ofercie naszego sklepu internetowego mamy taśmy papierowe typu kraft w dwóch kolorach: biały i brązowy. Taśmy te posiadają warstwę klejącą, która bazuje na kauczuku syntetycznym. Warstwa ta jest bardzo wytrzymała i solidna. Tego rodzaju taśmy doskonale sprawdzą się do pakowania różnego rodzaju przesyłek. Należy podkreślić, że taśmy kraft wykonane są z naturalnych z naturalnych i przyjaznych surowców dla środowiska. Taśmy z nadrukiem kraft będą przyciągać coraz więcej nowych klientów, którym zależy na naszym środowisku naturalnym. Większość z nas coraz rzadziej używa foliowe taśmy, które rozkładają się bardzo długo. 

Taśmy papierowe pakowne – ekologia zawsze na pierwszym miejscu

Pakowe taśmy papierowe to taśmy produkowane z materiałów, które można poddawać recyklingowi i nie szkodzą przyrodzie. Do ich wytwarzania zwykle wykorzystuje się papier typku kraft emulsję na bazie kauczuku syntetycznego, w przypadku taśm pokrytych klejem hot-melt lub naturalnego, w przypadku taśm pokrytych klejem solvent. Taśmy papierowe wyróżniają się możliwością recyklingu. Oprócz tego warstwa klejąca taśmy nie zawiera niebezpiecznych rozpuszczalników. Oczywiście wszystkie nasze taśmy produkowane są z ekologicznych materiałów o jak najwyższej jakości. Jeżeli wybierzesz i umieścisz w koszyku taśmy z nadrukiem, to przyczynisz się do  zatroszczenia się o naturalne środowisko, które potrzebuje pomocy. Tak więc taśma papierowa z nadrukiem w naszym sklepie internetowym to rozwiązanie ekologiczne i estetyczne umożliwiające kreować wizerunek firmy przyjaznej środowisku, co ma szczególne znaczenie dla coraz większej liczby konsumentów.

urządzenia do czyszczenia sieci wuko

Redakcja epolmark.pl

Witamy na ePolmark - stronie, która jest Twoim przewodnikiem po świecie aranżacji, ogrodów i wnętrz. Nasi redaktorzy przygotowują artykuły z pełną starannością. Platforma dedykowana jest wszystkim, którzy pragną wprowadzić piękno i funkcjonalność do swojego domu i ogrodu. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji do dekoracji wnętrz, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, porad dotyczących zakupów, czy wskazówek na temat pielęgnacji ogrodu, znajdziesz to wszystko na epolmark.pl.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?